Faerun

Матеріал з Вікі D&D українською
(Перенаправлено з Фейрун)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Карта Узбережжя Меча та прилеглих районів на заході Фаеруна в 1489 р. від ЛД.

Фейрун (також Фаерун, англ. Faerûn [feɪˈruːn]) — це вигаданий континент і основне місце подій сетингу гри Dungeons & Dragons Забуті Королівства (Forgotten Realms). Його було докладно описано в кількох виданнях “Forgotten Realms Campaign Setting” (вперше опубліковано в 1987 році TSR, Inc.), причому останнє — 5-е видання від компанії “Wizards of the Coast”. Також різні місця та особливості регіонів були докладно описані в окремих книгах пригод. Близько сотні романів та багато комп'ютерних ігор використовують місцем дії Фаерун.

{{quote |Хтось давно мав би наважитися, і робити це так часто, як потрібно, щоб позбавити тебе цього безтурботно хибного погляду на шляхи розвитку світу. Послухай, Наранто, і послухай уважно: Фаерун не зміниться за твоїм бажанням. Або ти маєш змінитися, щоб жити в ньому, або він зламає тебе.
- Флорін Соколиний Рукав, лицар міту Драннор.

Етимологія[ред. | ред. код]

Слово “Faerûn” є видозміненою версією “Faerie”, назви батьківщини стародавніх ельфів. Термін придумав Дуротіл, принц Тінґтінгера, Фейрі.

Ця сторінка є заглушкою. Ви можете допомогти нашій вікі, розширивши її. Дивіться розділ довідки про те, як зробити свій внесок..

Зовнішні посилання[ред. | ред. код]