Dwarf

Матеріал з Вікі D&D українською
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{#seo:

| type = article | site_name = Baldur's Gate 3 Wiki | title = Dwarf - Вікі D&D українською | keywords = раса, расові ознаки, Baldur's Gate 3 Wiki, BG3 Wiki, Baldur's Gate 3, BG3, Wiki, bg3.wiki | description = Карлики (дворфи, гноми) — це ігрова раса в Baldur's Gate 3. Вони відомі своєю здатністю бачити в темряві та витривалістю. | image = goldfemale.jpg

}}

Карлики (однина Карлик, англ. Dwarf) — ігрова раса у грі Брама Балдура 3 та інших. Також перекладають як гномів/дворфів/дверґів (і не тільки — див. проблеми перекладу).

Дворфи іноді звані міцним народом і глибоким народом, були природною гуманоїдною расою, поширеною в деяких частинах Торілу, а також в Абеїрі. Вони були витривалим народом, що дотримувався традицій, відомим своїми сильними бойовими традиціями і прекрасними ремісничими виробами.

Дворфи — створіння з каменю, і, як і камінь, вони змінюються лише у відповідь на екстремальні ситуації. Гноми багатьох світів мають багато спільного, але ніколи не дозволяйте цій схожості затуляти вам очі на їхні унікальні риси.


Морденкайнен

Дворфи є низькорослою расою, у середньому зростом від 4'3"–4'9" (1,3–1,45 метра), а золоті дворфи — іще трохи нижчі. Те, чого дворфам бракує у зрості, вони компенсують масою; вони в середньому такі ж важкі, як люди. Дворф може важити 160–220 фунтів (73–100 кг). Чоловіки серед дворфів трохи вищі та важчі за своїх жінок. Як і люди, дворфи мають широкий вибір кольорів шкіри, очей і волосся, як правило, від блідих щитових дворфів до глибоко засмаглих золотих дворфів. Карі очі звичайні для всієї раси, хоча серед щитових дворфів можна зустріти блакитноооких, а серед золотих дворфів трапляються і особини з карими або зеленими очима.

Дворфи-чоловіки бувають лисими, та мають густе волосся на обличчі, що іноді використовується для демонстрації соціального статусу. Незвично для гуманоїдів, обидві статі природним чином відростили рясне волосся на обличчі, хоча більшість жінок щитових дворфів голять бороди. Це волосся часто темного відтінку, хоча серед щитових дворфів світле або руде волосся було не менш поширеним. Золоті дворфи дійшли до екстремального догляду за волоссям на обличчі, ретельно змащуючи та доглядаючи його, додаючи деякі парфуми та прикраси. Природно кучеряве волосся не існувало серед дворфів Торила. Утворення локонів можна було досягти лише шляхом навмисного розчісування й укладання.

Дворфи — довгожителі, хоча й не такі, як ельфи, і досягли фізичної зрілості дещо пізніше, ніж люди. Дворфа традиційно вважають дорослим, коли він або вона досягли п'ятдесяти років. Дворфи старіють так само, як люди, але протягом більш тривалого періоду часу, залишаючись бадьорими понад 150 років. Більшість дворфів доживають до свого двохсотріччя, а деякі можуть дожити й до 400 років.

Гра «Брама Балдура 3»

Такі ж витривалі й непіддатливі, як і їхні кам'яні домівки, карлики належать до найздібніших воїнів, гірників і ковалів Фейруну.

Ця сторінка є заглушкою. Ви можете допомогти нашій вікі, розширивши її. Дивіться розділ довідки про те, як зробити свій внесок..

Racial Traits[ред. | ред. код]

7.5 m / 25 ft

Золоті карлики[ред. | ред. код]

Gold Dwarves[ред. | ред. код]

Золоті карлики знані своєю впевненістю та гострою інтуїцією. Культура їхнього Глибинного королівства цінує сім'ю, ритуали й майстерність.

Default Gold Dwarf appearance

Gold Dwarves are known for their confidence and keen intuition. The culture of their Deep Kingdom values family, ritual, and fine craftsmanship.

Subrace Traits[ред. | ред. код]

Щитові карлики[ред. | ред. код]

Shield Dwarves[ред. | ред. код]

Щитові карлики зазнали довгого падіння, адже після багатьох воєн втратили свої древні королівства у протистоянні з гоблінами та орками. Ці втрати призвели до переважно цинічного світогляду, але все ж щитові карлики готові на все заради повернення своїх стародавніх домівок.

Default Shield Dwarf appearance

Shield Dwarves survived a long fall from grace, surrendering many of their ancient kingdoms in wars with Goblins and Orcs. These losses have lead to a cynical mindset, yet Shield Dwarves will endure anything to restore their ancestral homelands.

Subrace Traits[ред. | ред. код]

Дверґари[ред. | ред. код]

Duergar[ред. | ред. код]

Колись раби химерних мізкожерів, а тепер дверґари адаптуються до свободи з жорсткою практичністю. Їхнє холодне ставлення й дар до непомітності широко відомі у Підмороку.

Особливості НІП

На відміну від ігрових персонажів певні неігрові персонажі дверґари матимуть додатково ще таку пасивну рису чутливість до сонячного світла.


A duergar in game

Once enslaved by the eldritch Mind Flayers, Duergar adapted to freedom with harsh practicality. Their cold demeanours and gift of stealth are well-known through the Underdark.

Subrace Traits[ред. | ред. код]

24 m / 80 ft.

NPC Features[ред. | ред. код]

While player characters do not, NPC Duergar characters will have the following passive feature in addition to the above:

Визначні карлики[ред. | ред. код]

See also[ред. | ред. код]

External Links[ред. | ред. код]