Elf

Матеріал з Вікі D&D українською
(Перенаправлено з Tel-quessir)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{#seo:

| type = article | site_name = Baldur's Gate 3 Wiki | title = Elf - Вікі D&D українською | keywords = race, racial features, Baldur's Gate 3 Wiki, BG3 Wiki, Baldur's Gate 3, BG3, Wiki, bg3.wiki | description = Ельфи — це ігрова раса в Baldur's Gate 3. З неземною зовнішністю і довгою тривалістю життя, ельфи почувають себе як вдома з природною силою, процвітаючи як у світлі, так і в темряві. | image = High Elf Default Portrait.png

}}

Ельфи (однина Ельф, англ. Elf) — ігрова раса у грі Брама Балдура 3 та інших. Ельфи, відомі своєю мовою як Тель-кесір [Tel-quessir] (також Tel'Quessir[1] або Tel'Quess), були низкою тісно пов'язаних довгоживучих рас, які знаються на магії. Незважаючи на те, що окремі раси Тель-кесір демонстрували низку унікальних рис, були деякі риси, спільні для всіх рас.

Опис[ред. | ред. код]

Ельфи, як правило, були справедливими та красивими за людськими стандартами та витонченими, хоча вони також часто були кволими. Ельфи мали середній зріст 5′4″‒6′0″ (1,6–1,8 м) і важили 130–170 фунтів (59–77 кг). Зазвичай справжні ельфи були від природи стрункою та спортивною расою. Ельфи мали подібний колір обличчя до людей, причому лісові ельфи зазвичай мали бліду або мідну шкіру, а дикі ельфи мали темнішу пігментацію. Часто ельфійське волосся було темним, або коричневим, або чорним, з мідно-рудим або світлим волоссям, яке також зустрічалося серед лісових ельфів, хоча помаранчеві або навіть зелені відтінки не були абсолютно нечуваними. Ельфійські очі зазвичай були карими, горіховими або смарагдово-зеленими.

Ельфи мали загострені вуха і не мали волосся на тілі, крім брів, вій і волосся. Ельфи мали ряд здібностей, які відрізняли їх від інших гуманоїдних рас. Вони, як правило, чудово усвідомлювали навколишнє середовище, маючи більш потужні органи зору та слуху, ніж люди. Усі тел-кесіри мали здатність безперешкодно бачити в умовах слабкого освітлення, хоча дроу також мав здатність бачити в темряві. Ельфи також були спритними, вправними істотами і могли швидко пересуватися навіть по найскладнішій місцевості. Крім того, ельфи були точними у своїх атаках, маючи такий ступінь точності, який був би незвичайним для інших гуманоїдів.

Загалом ельфи були довгожителями, стаючи дорослими у віці 110 років, і жили до 700 і більше років. Однак лісові та дикі ельфи дозрівали приблизно з тією ж швидкістю, що й люди, але не виявляли багатьох ознак старіння після зрілого віку, причому найбільш очевидними змінами були зміна кольору волосся, або посивіння або темніння. Більшість цих ельфів залишалися здоровими та повними життя аж до своєї смерті,

Багато ельфів дуже пишалися своєю субрасою. Кажуть, щоб образити місячного ельфа, назвіть його сірим ельфом. Щоб образити сонячного ельфа, назвіть його місячним.

Сонячні ельфи: Сонячні ельфи, яких також називають золотими ельфами, були високоцивілізованими ельфами з природним даром чарівництва.

Місячні ельфи: також звані срібними ельфами, місячні ельфи були однією з найпоширеніших субрас. Вони вели кочовий спосіб життя і часто спілкувалися з іншими расами.

Зоряні ельфи: їх також називають мітралевими ельфами, вони були ізольованим різновидом, який жила на деміплані Сільдеюїр.

Гра «Брама Балдура 3»

Маючи містичний вигляд і довгу тривалість життя, ельфи «на ти» із силами природи, вони обожнюють як світло, так і темряву.

Ця сторінка є заглушкою. Ви можете допомогти нашій вікі, розширивши її. Дивіться розділ довідки про те, як зробити свій внесок..

Racial Traits[ред. | ред. код]

9 m / 30 ft

Високі ельфи[ред. | ред. код]

High Elves[ред. | ред. код]

Високі ельфи походять із містичного Феєлону, вони цінують магію в усіх її проявах, й навіть ті, хто цьому не навчається, можуть впливати на Плетиво.

Файл:High Elf Default Portrait.png
Default High Elf appearances

Heirs of the mystical Feywild, high elves value magic in all its forms, and even those who do not study spellcraft can manipulate the Weave.

Subrace Traits[ред. | ред. код]

Лісові ельфи[ред. | ред. код]

Wood Elves[ред. | ред. код]

Лісові ельфи проводять свої самітницькі життя в лісах Фейруну. Десятиріччя тренувань у стрільбі з лука та маскуванні доповнюються несусвітньою швидкістю.

Файл:Wood Elf Default Portrait.png
Default Wood Elf appearances

Wood elves spend their reclusive lives in Faerûn's forests. Decades of training in archery and camouflage are enhanced by an otherworldly swiftness.

Subrace Traits[ред. | ред. код]

10.5 m / 35 ft

Визначні ельфи[ред. | ред. код]

See also[ред. | ред. код]

External Links[ред. | ред. код]